O nás

O nás

      Ako stavebná firma vieme postaviť projekt na kľúč, od A po Z podľa Vašich predstáv, prerábame kúpeľne, exteriéry a interiéry. Či už sa jedná o rekonštrukciu, novostavbu domov, kancelárií, alebo o výrobných hál, sme Vám plne k dispozícii. Naša spoločnosť má niekoľkoročnú pôsobnosť v oblasti stavebníctva a zrealizovala desiatky zákaziek, na konci ktorých boli vždy spokojní zákazníci. Kvalitný materiál a profesionálne vyškolený personál sú zárukou tej najvyššej kvality.
História

   Firma ITG-STAVBY s.r.o. pôsobí v oblasti stavebníctva - starostlivá účelnosť a kozmetická úprava bytových domov, budov, súkromných domov, bytov, kúpeľní, domov na kľúč.

  Naša firma sa zaoberá odstraňovaním a odvozom nebezpečného odpadu - azbestu. Pracovníci sú zaškolený v manipulácií s azbestom, či sa jedná o strechu alebo o kanalizáciu.

     Medzi našich spokojných zákazníkov patria štátne organizácie, obchodné spoločnosti aj súkromní investori a súkromné osoby.

Existuje od roku 1996 v začiatkoch sa špecializovala na interiér, ale postupne prechádzala aj na exteriér. Začínala opravou a montážou kotlov, a to ako v štátnych organizáciách aj v súkromnom sektore, na tuhé palivo a plyn. Rozvody ústredného kúrenia boli súčasťou týchto prác. Pretože teplá voda patrí k bežnému štandardu života nastúpila montáž na ohrev teplej vody, elektrických bojlerov a plynových prietokových ohrievačov. Pribudli vodoinštalačné a sanitárne práce aj pre imobilných. V tom období to boli väčšinou zákazky ako kúpeľne pre imobilných, interiérová modernizácia napr. Detského domova, Základných škôl, Bytových domov ... K tomu sa postupne od roku 1999 pridalo zatepľovanie a rekonštrukcia budov a ich interiérov, čo je gro firmy. Stavba súkromných domov na kľúč, zatepľovanie bytových jednotiek, súkromných domov, budov organizácií, oprava systémových porúch balkónov, lodžií, štítových stien a priečnych stien, výmena okien a dverí, pokládka dlažby a obkladu, úprava priestorov a kúpeľní pre imobilných, úprava a výmena jadier v bytových jednotkách, oprava a výmena stúpačiek, úprava a oprava striech. Zabezpečenie a dodanie kvalitného materiálu je samozrejmosťou firmy.Pracujeme s kvalifikovanými a zaškolenými pracovníkmi a s kvalitným materiálom.Na každú nami realizovanú stavbu a stavebné práce dohliada skúsený stavbyvedúci z dlhoročnou praxou. Samozrejmosťou je zmluva o dielo s pevnou cenou, jednotkovými cenami a záručnou dobou. Licencia je v súčasnom období samozrejmosťou.